DJ's

 

WOJKI

Wojki (Wiki) ze severní Moravy, vychovaný na folkloru a country, se přes mnoho nástrojů dostal k DJingu kolem roku 2000 jako pouštěč a lehký improvizér s efekty přes SW, poté první začátky mixu na DJ-PC software od Native Instruments a dále jako menší producent a remixér. Poprvé na veřejnosti vystoupil v roce 2002, ale pouze jen jako D.J., poté ho oslovily tvrdé rytmy Techna, kde okusil své začátky na gramofonech a první kroky k technice míchaní hudby.

Od roku 2006 míchá taneční hudbu a působí jako rezident v několika klubech, od roku 2008 svůj hudební život doplňuje ostrým obrazem jako VJ. Rokem 2010 doplňuje svou techniku efektorem a to dodává jeho mixům nádech a nezaměnitelnou jedinečnost. 

Mohli jste ho slyšet na různých místech po Moravě, nebo v rádiu Helax v Hell party.

Oblíbení producenti:

Fedde le Grand, Avicii, Tocadisco, Lookback, Slayback, Bingo Players, Tradelove, ....

 WOJKI NA FACEBOOKU:::  http://www.facebook.com/wikiw

 

"D"

 "D" je bývalý rezident ex Helax clubu 69 a vypracovaný DJ, oslovily ho rytmy Latiny, Minimalu a D'n'B..

Jeho nezapomenutelná technika mixu v kombinaci s efektorem, zůstává dlouho znít návštěvníkům klubů v hlavě. V nynější době používá techniku od Native Instruments a to mu v kombinaci s efektorem dodává víc než mnoho možností k různým úpravám hudby, proto jeho mix získává jedinečné kouzlo a rytmus.. 

   "D" NA FACEBOOKU:::  http://www.facebook.com/danieldj.svacek

 

ICECREAMER

ICECREAMER  je bývalý rezident ex Helax clubu 69. Míchá už několik let taneční hudbu a má v sobě cit a smysl pro kreativitu.. Vybírá taneční hudbu, tak aby nenechal lidi schladnout, jeho mix má život a nádech.

   ICECREAMER NA FACEBOOKU:::  http://www.facebook.com/DjIcecreamer

 

JAKUB FUCIMAN

DJ a moderátor rádia Helax. Nadaný človíček z podhůří Beskyd, který se jako mladý pod vedením Jirky Javorského z rádia Helax vypracoval do podoby DJe. Oslovily ho rytmy housové muziky a u té taky zůstal. Míchá taneční hudbu v dynamickém tempu a ví jak lidem ukázat směr na parket.

Mohli jste ho slyšet na rádiu Helax v pořadu House Pacific, nebo na některé z jeho parties jako byla Helax Dance Party, nebo nyní v pořadu Hyper Hyper

   JAKUB FUCIMAN NA FACEBOOKU:::   http://www.facebook.com/profile.php?id=1237911739